25. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců

216

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných vás zve na

25. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR

Přední Výtoň na Lipně, 17. – 24.8.2018 (tedy od pátku do pátku)

 Ubytování a stravování je zajištěno včetně plné penze v areálu Penzionu Vyhlídka na Přední Výtoni. Stravování začíná večeří, ubytovat se je možno prvý den po 14.hodině. Platba za pobyt na místě v hotovosti. Cena je jednotná pro všechny účastníky 470 Kč/den včetně plné penze a dětská cena do 12ti let 400.- Kč/den. Minimální obsazení 4lůžkové chatky je 3 osobami, v případě 2 osob je potřeba doplatit 100.- Kč/d za prázdné lůžko.

Doprava je individuální, autem nejlépe přes do Frymburku a pak lze buď přívozem na pravý břeh lipenské nádrže a do Přední Výtoně, nebo objet přes Lipno a hráz. Vlakové spojení nejlépe do stanice Lipno, tam pro Vás po předchozí dohodě dojedeme. Dálkové autobusy jezdí jak na Lipno, tak do Černé v Pošumaví.

Program podobný jako v minulých letech. Sporty, soutěže, výlety …Český Krumlov ( UNESCO) , Teplá Vltava s Mrtvým luhem nebo Vltava na lodičkách z Vyššího Brodu, Vítkův kámen, Schwarzenberský kanál, Stezka v oblacích na Lipně aj. V Přední Výtoni je sportovní areál s tenisovými kurty,  hřištěm na metanou, fotbalovým hřištěm a hřištěm na volejbal. V areálu Penzionu je stolní tenis, bowling a v okolí cyklotrasy. Mezi Přední Výtoní – Lipnem – Frymburkem je pobřežní trasa na in-line brusle.

Na Lipně je kromě aquaparku i možnost zapůjčení sjezdových horských kol a využít sjezdové dráhy pod lanovkou na Kramolín. Tamtéž lze zapůjčit elektrokolo pro Ty méně zdatné (motivované). Řada akcí probíhající v oblíbené rekreační lokalitě je na www.lipnoservis.cz nebo www.npsumava.cz

Zdravotní zajištění a dialýza. Po dobu pobytu bude přítomen lékař a sestra, HD bude zajištěna na DC v českém Krumlově, doprava individuálně nebo sanitou, preferenčně večerní směny.  Pro dialyzované – zprávu lékařskou pošlete Dr Kovářovi na HDS do Českého Krumlova do 30.7.2018, její kopii si vezměte s sebou. Transplantovaní, stačí kopie poslední kontroly.

Přihlášky na přiložené zájemce poštou, faxem nebo ideálně E- mailem do 30.6. 2018.

Kontakty ( telefonní jen pro případ nutnosti ):

MUDr Lukáš Svoboda   tel. 603440005    

Mgr Michal Dušek         tel. 725531739   

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných

Roentgenova 2 , 150 30 Praha 5