Dialýza Beroun

Dialýza Beroun

Společnost Dialýza a.s. dne 17. 1. 2008 slavnostně otevřela nové dialyzační středisko v Berouně. Pacienti se selháním ledvin, kteří podstupují dialýzu, už nebudou muset dojíždět do středisek v sousedních regionech.

více »

Poskytovaná péče

Hemodialyzační středisko se nachází v budově polikliniky Medicentrum Beroun s.r.o. a úzce spolupracuje s jejími pracovišti. Pacienti tak mají v jednom místě i potřebná laboratorní vyšetření či vyšetření zobrazovacími technikami. V budově je také dostupný kompletní ambulantní provoz všech lékařských specializací.

více »
[one_half]

Hemodialýza

Dialyzační středisko vzniklo v nově rekonstruovaných prostorách v budově Medicentra, kde je možnost úzké spolupráce s ambulantními specialisty.
více »

[/one_half] [one_half_last]

Nefrologická a predialyzační poradna

Poskytuje konziliární službu v oblasti jak obecné i speciální neurologie ,tak predialýzy. Nefrologická poradna je určena pro pacienty s onemocněním ledvin a močových cest,které ještě nevedly k výraznému poškození funkce a nejsou řešitelná chirurgickými metodami.
více »

[/one_half_last]

[one_half]

Peritoneální dialýza

Na základě současných poznatků je pro nemocné,kteří začínají s dialýzou, výhodné prožít první roky na peritoneální dialýze (PD).Jinými slovy měla by to být tzv. metoda první volby

více »

[/one_half] [one_half_last]

Nefrologicka ambulance

Provozní doba:
Po: 7:00 – 15:00
Út: 7:00 – 15:00
St: 7:00 – 15:00
Čt: 7:00 – 15:00
Pá: 7:00 – 15:00
Objednávání do AMB Tel: +420 311 583 310
více »

 

[/one_half_last]