Centrum Domácí Péče

Centrum zdravotní péče

Domácí péče poskytuje ošetřovatelskou domácí zdravotní péči všem pacientům. Osobní přístup zkušených zdravotních sester v domácím prostředí přináší pacientům maximální komfort a rychlé zotavování.

Dialýza Beroun

beroun

Hemodialyzační středisko se nachází v budově polikliniky Medicentrum Beroun s.r.o. a úzce spolupracuje s jejími pracovišti. Pacienti tak mají v jednom místě i potřebná laboratorní vyšetření či vyšetření zobrazovacími technikami. V budově je také dostupný kompletní ambulantní provoz všech lékařských specializací.

 MojeMedicína.cz

mojemedicina

Portál MojeMedicína.cz slouží lékařům, studentům, pacientům a jejich blízkým a široké veřejnosti. Pacienti a jejich blízcí zde najdou informace o nemocech, vyšetřovacích a léčebných metodách, ale i informace z oblasti práva a sociální problematiky. Lékařům přináší informace pro praxi a vzdělávání z oblasti medicíny, psychologie a práva.

Dialýza Strahov

strahovInterní oddělení Strahov patří již mnoho let mezi přední česká nefrologická pracoviště. V současné době se zaměřuje především na léčbu chronického selhání ledvin. Rozvinutý program hemodialýzy i peritoneální dialýzy, ve spojení s dalšími odbornostmi, umožňuje pacientům nabídnout vysoce specializovanou a komplexní nefrologickou péči.

Labelaz

labelazLabelaz s.r.o. je komplexní agenturou nabízející reklamní, marketingové a mediální služby. Jsme připraveni Vám nabídnout ten nejlepší servis, naprostou spolehlivost a diskrétnost, maximální pracovní nasazení, upřímnost a odpovědný přístup.

Baxter

baxterBAXTER CZECH spol. s r.o. je jednou z dceřiných společností Baxter International Inc., která vyrábí produkty určené k léčbě terminálních stádií onemocnění ledvin nebo nevratných selhávání ledvin.

Společnost DaT

Společnost dialyzovaných a transplantovaných vznikla již v roce 1989, aby hájila zájmy občanů postižených chronickým selháním ledvin, a to jak lidí zařazených do pravidelné dialyzační léčby, tak lidí s transplantovanou ledvinou. Společnost dialyzovaných poskytuje své služby nejen svým členům, ale všem dialyzovaným, jakož i lidem po transplantaci ledvin, jater a jiných orgánů.

Medites Pharma

mefditesNosným výrobním programem firmy již od jejího vzniku v roce 1992 je produkce koncentrátů pro léčbu selhání ledvin. Již původní sortiment zahrnoval jak koncentráty pro acetátovou dialýzu, tak současně i koncentráty pro bikarbonátovou dialýzu, která byla v té době u nás v úplných začátcích.

Časopis Dialog

dialogDialog, časopis nejen pro dialyzované pacienty.
Záleží nám na kvalitě života dialyzovaných pacientů. Časopis Dialog přináší každé dva měsíce tipy nejen pacientům, ale i rodinným příslušníkům.

 Fresenius Medical Care

FME-Logo_2012_uncoated_PANTONE 286_Print

Společnost Fresenius Medical Care je přední světový poskytovatel produktů a služeb pro osoby s chronickým selháním ledvin. V České republice provozuje síť 25 dialyzačních středisek a nefrologických ambulancí NephroCare, kde pacientům s onemocněním ledvin poskytuje komplexní preventivní, diagnostickou, léčebnou nefrologickou a dialyzační péči.

Biomedica CS

biomedicaBIOMEDICA ČS s.r.o. patří do skupiny firem kolem společnosti Biomedica Medizinprodukte GmgH se sídlem ve Vídni. Tato skupina pokrývá trh střední a východní Evropy. Na našem trhu působíme od roku 1992 a od počátku se zaměřujeme na dovoz a distribuci speciální zdravotnické a diagnostické techniky a spotřebního materiálu pro zdravotnictví.

My Label

U nás najdete ty nejkvalitnější chovatelské potřeby a krmiva. Nacházíme se v centru Prahy na adrese Petrské náměstí 1, 110 00 Nové Město pár desítek metrů od nákupních center Palladium a Kotva.

Nízkobílkovinná dieta

Záměrem webu Nízkobílkovinná dieta je poskytnout komplexní a vysoce kvalitní informace o nutriční péči u chronického onemocnění ledvin. Součástí stránek je také odborná poradna pro pacienty, kde na dotazy pacientů odpovídají lékaři.