Prázdninová dialýza s B.Braun Avitum

Skupina B. Braun je součástí celosvětového koncernu B. Braun – předního výrobce zdravotnických prostředků a technologií. V České a Slovenské republice působí skupina B. Braun od roku 1993 a skládá se z B. Braun Medical, špičkového dodavatele zdravotnických materiálů a služeb a B. Braun Avitum, kvalitního poskytovatele dialyzační péče.

B. Braun Avitum je poskytovatelem špičkové nefrologické péče. Na českém a slovenském trhu působí už od roku 1994 a neustále rozšiřuje síť svých dialyzačních středisek, nefrologických ambulancí a transplantačních poraden. Poskytuje komplexní zdravotnickou péči na špičkové úrovni a usiluje o to nejlepší řešení od individuálních zákaznických potřeb přes lékařskou terapii až po celkovou koncepci zákaznického servisu. Naším cílem je prostřednictvím našich služeb přinášet zákazníkům a pacientům dlouhodobý užitek.

B. Braun Avitum aktuálně provozuje 39 dialyzačních středisek, z toho 23 dialyzačních středisek v České republice a 16 na Slovensku.

B. Braun Avitum vlastní multifunkční zdravotnické zařízení B. Braun Omnia ve Slavkově u Brna, kde se nachází domov pro seniory, dialyzační středisko a další odborná lékařská pracoviště. Dále nabízí rehabilitační služby, vodoléčbu nebo masáže, které jsou přístupné nejen místním pacientům, ale také lidem z širšího okolí.

Společnost neustále rozšiřuje rozsah lékařské péči a kromě nefrologických ambulancí provozuje také síť odborných ambulancí sdružených pod hlavičkou B. Braun Plus.

Každý si zaslouží dovolenou

Každý z nás občas potřebuje pauzu a odpočinek. Dialyzovaní pacienti nejsou výjimkou a při náročné dialyzační léčbě si zaslouží dovolenou a relaxaci o to víc. Nutnost několikrát týdně podstoupit dialyzační ošetření však pacientům plánování dovolené komplikuje. S námi se ale můžete vydat po Čechách i za hranice, společnost B. Braun vám vaše plány maximálně usnadní.

Nemějte starosti, se vším vám poradíme

Centrum prázdninových dialýz společnosti B. Braun Avitum vám poskytne potřebné informace a zodpoví otázky spojené s konkrétní dovolenou či destinací. Domluví vám léčbu nejen v dialyzačních centrech naší společnosti, ale pokud si vybere destinaci, kterou B. Braun Avitum ve své nabídce nemá, dokáže zajistit dialýzu i tam.

Odborný personál vám poradí, doporučí lokality a města, kde se nacházejí dialyzační střediska, pomůže s vyřízením zdravotní dokumentace, a především dokáže zajistit pravidelnou dialýzu v těch nejlepších střediscích s odpovídající technikou a profesionálním personálem. Složitou agendu sjednávání dialyzační péče v zahraničí pacientům zařizuje společnost B. Braun Avitum na základě uzavřených smluv s pojišťovnami a jednotlivými dialyzačními středisky.

PŘEHLED VŠECH DIALYZAČNÍCH POBOČEK B.BRAUN VE SVĚTĚ ZDE

Postup při zajištění prázdninové dialýzy

  1. Pacient si vybere preferovanou destinaci a osloví koordinátora prázdninových dialýz (viz kontakt níže).
  2. Koordinátor doporučí nebo v případě potřeby vyhledá vhodné středisko.
  3. Pacient upřesní termíny dovolené a dialyzačních ošetření a předá koordinátorovi kontakt na své domácí dialyzační středisko.
  4. Koordinátor kontaktuje vybranou dialýzu a zároveň si vyžádá potřebnou lékařskou dokumentaci.
  5. Po potvrzení prázdninové dialýzy kontaktuje koordinátor pacienta a předá mu veškeré potřebné informace.

Lázeňské pobyty

Pro naše dialyzované pacienty v seniorském věku zajišťujeme také zvýhodněné lázeňské pobyty. Jedná se o týdenní zájezdy s procedurami přizpůsobenými zdravotnímu stavu pacienta. Dialyzační ošetření zajišťují naše nejbližší dialyzační střediska. Pro uplatnění slevy je nutné rezervovat pobyt přes prázdninové dialýzy. Bližší informace získáte na prazdninovadialyza.cz@bbraun.com. Aktuálně spolupracujeme s následujícími lázněmi: Lázně Teplice, Lázně Luhačovice, Lázně Mšené a Kúpele Sliač.

Kontaktní údaje

Michaela Bohatová
koordinátorka prázdninových dialýz
 +420 777 456 365
 
Centrum prázdninových dialýz B. Braun Avitum s.r.o.
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

webové stránky s kompletními informacemi ZDE