XXVI. ročník ZIMNÍCH HER DIALYZOVANÝCH A TRANSPLANTOVANÝCH SPORTOVCŮ ČR

478

XXVI. zimní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců

Horské středisko Bílá , Beskydy 28.1.-3.2.2018

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných vás zve na další ročník zimních her, uspořádaný nyní ve spolupráci s HDS Frýdek Místek v lyžařském středisku Bílá.

Ubytování

Areál ubytovny školy na Bílé (http://ubytovani-bila-beskydy.webz.cz/)leží v malebném údolí říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska, přímo u nástupních stanic vleků a centrálního parkoviště a prodeje jízdenek. Je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti a to v centru obce Bílá u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Příjezd je možný přes Frýdek Místek a Ostravici, nebo od Rožnova p. Radhoštěm přes Horní Bečvu. Ubytování je zajištěno v domově mládeže ve tří a čtyřlůžkových pokojích. Místo je ideální pro veškeré lyžařské sporty, turistiku a pobyt v přírodě.

Stravování – Plná penze, jednotné menu, snídaně švédský stůl

Cena: dospělí s plnou penzí 435 Kč, děti od 3 do 10 let 400 Kč

Doprava nejlépe osobním vozem, ale s přestupem to jde i autobusem. Parkování je přímo u chaty, autobusová zastávka 100m. Sjezdové lyžování na Soláni a ve Velkých Karlovicích, běžky – hřebenovka Vsetínských vrchů navazující na hřebenovku Beskyd.

Program sportovní, poznávací i společenský. Sjezdové lyže i běžky lze v místě zapůjčit. Budeme mít k odzkoušení sněžnice, snowboard i free-ride lyže k zapůjčení. Minulý rok se zadařila sleva z jízdného, které je i bez slev poměrně příznivé. Více na www.skibila.cz

Dialýza ve Frýdku Místku bude zajištěna dle možností tohoto centra optimálně ve večerních hodinách. Doprava sanitou hromadně. Lékařskou zprávu přímo tam nejpozději 14dní předem, nám kopii. Přihlášky nejlépe do konce roku, pak už jen dle zbývající kapacity.

Kontakt pro přihlášky: lukas.svoboda@bbraun.com