XXV. zimní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců

629

Zveme vás na XXV. zimní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců, které se budou  konat 18.-25.2.2017 na Soláni, v krásném prostředí Vsetínských vrchů.

Horská chata Soláň – Vsetínské vrchy

Změna termínu na: 18. – 25.2.2017

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných vás zve na další ročník zimních her, uspořádáný nyní ve spolupráci s HDS nemocnice Vsetín na Soláni, v krásném prostředí Vsetínských vrchů.

Termín her je je zároveň termínem jarních prázdnin pro:

1) ČR – Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

2) Košický a Prešovský kraj – 15. február (pondelok) až 19. február 2016 (piatok).

Ubytování je v horské dřevěné chatě z roku 1938 s krásným výhledem v nadmořské výšce 765m pod vrchem Soláň . Pokoje jsou útulné, některé jsou vybavené vlastním sociálním zařízením u jiných koupelna na patře. Společenská místnost s kachlovými kamny a krbem bude jen pro naši skupinu. Cena za ubytování je 450.- Kč za ubytování s plnou penzí, dětská sleva dle dohody.

Stravování – vaří chatař s manželkou dle předem určeného jednotného jídelníčku, bude-li zájem uděláme grilování, nebo jiné gastronomické hrátky

Doprava nejlépe osobním vozem, ale s přestupem to jde i autobusem. Parkování je přímo u chaty, autobusová zastávka 100m. Sjezdové lyžování na Soláni a ve Velkých Karlovicích, běžky – hřebenovka Vsetínských vrchů navazující na hřebenovku Beskyd.

Program sportovní, poznávací i společenský a v této lokalitě zejména turistický. Budeme mít sněžnice, snowboard i free- ride lyže k zapůjčení.

Dialýza ve vsetínském Dialyzačním centru bude zajištěna dle možností, doprava sanitou hromadně. Lékařskou zprávu přímo tam nejpozději 14dní předem, nám kopii. Přihlášky nejlépe do konce roku, pak už jen dle zbývající kapacity.

Kontakt na chatu: www.chatasolan.com

Kontakt pro přihlášky: lukas.svoboda@bbraun.com