Rekreační dialýza na ostrově Mykonos v Řecku

372

Prázdninová dialýza, rekreační dialýza

SEA Dialysis Mykonos je prvním dialyzačním střediskem na ostrově Mykonos a bylo vytvořeno s cílem umožnit dialyzovaným pacientům z celého světa navštívit a užít si dovolenou na tomto krásném řeckém ostrově a zároveň si zajistit kvalitní dialyzační léčbu.

Bezpečnost a péče o pacienty je pro centrum SEA Dialysis nejvyšší prioritou a závazkem. Centrum funguje od pondělí do soboty po celý rok.

SEA Dialysis využívá nejnovější technologii od společnosti Baxter – multiterapeutický systém Artis Physio Plus – který nabízí jedinečnou kombinaci účinných HD a účinných HDF terapií a umožňuje úplnou kontrolu nad poskytováním personalizovaných hemodialyzačních ošetření. Široká řada vysoce kvalitních filtrů, membrán a dialyzátorů pochází výhradně od společnosti Baxter.

Kvalita vody na SEA Dialysis je zaručena technologií Watera’s Reverse Osmosis (RO), která využívá přirozeného procesu založeného na fyzikální vlastnosti určitých polopropustných membrán k oddělení vody od látek v ní rozpuštěných. Působením vhodného tlaku se voda protlačená membránou rozdělí na čistou vodu (permeát) a koncentrovanou solanku (odpad). Navíc tato technologie také poskytuje vynikající obranu proti mikropolutantům, pesticidům, pyrogenům, virům a bakteriím.

Tým odborných nefrologů a zkušených dialyzačních sester dohlíží na pacienty po celou dobu léčby. K dispozici je také 24hodinová pohotovostní služba pro pacienty dialyzační jednotky a nefrologické pohotovosti.Dialýza SEA se řídí systémem managementu kvality podle norem EN ISO 9001:2015.

SEA Dialysis se nachází vedle Sea Medical Health Clinic, plně vybavené kliniky primární péče s více než 18 lékařskými specializacemi, pohotovostním oddělením a nejmodernějším laboratorním oddělením včetně biochemie, mikrobiologie, hematologie, sérologie a dalších.

SEA Dialysis Mykonos:

 • Centrální poloha – 10 minut jízdy od města Mykonos, přístavu a letiště
 • Prostorné dialyzační stanice s úžasným výhledem na Egejské moře
 • Vícejazyčný personál (řečtina, angličtina, italština)
 • Zdarma Wi-Fi a satelitní TV pro každou dialyzační stanici
 • Svačiny a občerstvení pro hosty a doprovod zdarma
 • Luxusně zařízené vnitřní i venkovní čekárny pro doprovod
 • Klimatizace a osvětlení ovládané samostatně pro každou dialyzační stanici
 • Bezbariérový přístup
 • Parkování zdarma
 • Léčba je k dispozici pro pacienty s hepatitidou B a C a HIV pozitivní pacienty
 • Přijímáme Evropský průkaz zdravotního pojištění (EHIC)

Veškeré informace naleznete také na ofciálních webových stránkách SEA Dialysis Mykonos: ZDE

Kontaktní údaje:

Aggelika, 84 600 Mykonos, Greece

T: +30 22890 27350

F: +30 22890 28580

E : info@seadialysis.com