Podzimní aktivně-odpočinkový pobyt v podhůří Orlických hor

942

Určeno pro dialyzované, transplantované a jejich rodinné příslušníky

8.–15. října 2016, Penzion Pastviny www.pastviny.penzion.com

Dialýzu zajišťuje Dialyzační středisko Dialcorp, s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou Dialýzu je třeba si domluvit individuálně na tel.: 494 539 880 nebo e-mailu dialcorp@dialcorp.cz

Program pro zájemce: ✔ pravidelné ranní či podvečerní (podle domluvy) kondiční cvičení pod vedením fyzioterapeutky Andrey Mahrové ✔ relaxace pod vedením psychoterapeutky a sociální pracovnice Míši Černé ✔ možnost individuálních konzultací vhodných pohybových aktivit a testování aktuální fyzické zdatnosti ✔ možnost individuálních konzultací v psychosociální oblasti ✔ organizované vycházky a výlety po okolních krásách přírody ✔ nordic walking – severská chůze s holemi ✔ koupání a cvičení v bazénu se slanou vodou (nezapomeňte si plavky).

Doprava: vlastní

Stravování: plná penze

Cena: Zvýhodněná cena pro dialyzované a transplantované (s průkazem ZT, ZTP, ZTP/P) 2450,- Kč (tj. 350,- Kč/den). Platba převodem na účet č. 10006-37832011/0100, variabilní symbol 32 (do zprávy pro příjemce napište jméno a adresu účastníka rekondice). Provozovatel penzionu – PaliGastro s.r.o. – poté vyfakturuje odpovídající částku za pobyt člena Společnosti dialyzovaných a transplantovaných.

Rodinní příslušníci platí pobyt přímo na místě. Rodinní příslušníci (platba na místě v hotovosti) dospělí: 3850 Kč (550 Kč/den) děti od 3 do 12 let: 2065 Kč (295 Kč/den) děti do 3 let: ZDARMA

Přihlášky a dotazy: Jana Bosáková, bosakova@spoldat.cz, tel.: 702 046 642

Kapacita je omezena, přednost budou mít dříve přihlášení. Obratem po přihlášení zašleme přihlášku a další informace k ubytování a příjezdu. Na setkání s vámi se těší Míša Černá a Andrea Mahrová Společnost dialyzovaných a transplantovaných nemocných, jejich rodinných příslušníků a přátel dialýzy a Dialcorp, s.r.o.