23. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR

833

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných vás zve na

23. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR

Přední Výtoň na Lipně 21.–28. 8. 2016

Ubytování a stravování je zajištěno včetně plné penze v areálu Penzionu Vyhlídka na Přední Výtoni.

Cena je 400 Kč/den pro pacienty a členy SK DaT, 450 Kč/den pro ostatní, dětská cena do 12 let 380 Kč/den. Minimální obsazení čtyřlůžkové chatky je 3 osobami, v případě 2 osob je potřeba doplatit 100,- Kč/den za prázdné lůžko.

Doprava individuální.

Program: Sporty, soutěže, výlety (Český Krumlov, Teplá Vltava s Mrtvým luhem nebo Vltava na lodičkách z Vyššího Brodu, Vítkův kámen, Schwarzenberský kanál, Stezka korunami stromů Lipno aj). V Přední Výtoni je sportovní areál s tenisovými kurty, hřištěm na metanou, fotbalovým hřištěm a hřištěm na volejbal. V areálu Penzionu je stolní tenis, bowling a v okolí cyklotrasy. Mezi Přední Výtoní, Lipnem a Frymburkem je pobřežní trasa na in-line brusle. Na Lipně je kromě aquaparku i možnost zapůjčení sjezdových horských kol a využití sjezdové dráhy pod lanovkou na Kramolín. Tamtéž lze zapůjčit elektrokolo pro ty méně zdatné. Řada akcí probíhající v oblíbené rekreační lokalitě je na www.lipnoservis.cz. Do 21. 6. je v Lipně a okolí Olympijský park, některé aktivity budou pokračovat.

Zdravotní zajištění a dialýza: Po dobu pobytu bude přítomen lékař a sestra, hemodialýza bude zajištěna v dialyzačním centru v Českém Krumlově.

Přihlášky a dotazy: MUDr. Lukáš Svoboda, lukas.svoboda@bbraun.com Mgr. Michal Dušek, michal.dusek@bbraun.com www.skdat.cz

Adresa pořadatele: Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných, Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, 150 30 Praha 5