GAMA GROUP a.s.

GAMA GROUP a.s.

GAMA GROUP a.s.Kořeny společnosti sahají až do 20tých let minulého století, přičemž historie zdravotní výroby se začala psát v 50tých letech. Samostatný podnik GAMA n. p. vznikl 1.1.1986 a v roce 1992 došlo k jeho transformaci na akciovou společnost. Od roku 2007 je společnost součástí skupiny KOH-I-NOOR a.s.

GAMA GROUP a.s. podniká v oboru tváření plastů s hlavním zaměřením na vývoj a výrobu jednorázových zdravotních , laboratorních a veterinárních potřeb. Výrobní profil je možno v současné době rozdělit do tří kategorií.

První se zabývá vývojem a výrobou jednorázových zdravotních potřeb pod ochrannou známkou „GAMA“ s hlavním zaměřením na trhy České a Slovenské republiky, kde mají výrobky své tradiční postavení především díky vysoké kvalitě.

Druhou stále významnější kategorií je výroba OEM a výroba na přání zákazníka, kde nabízíme našim zákazníkům vysokou profesionalitu, kvalitu a flexibilitu podle sloganu „your experience“.

Třetí kategorií je nezdravotnická produkce. Hlavními technologiemi je pak vstřikování, vyfukování, vstřikovyfukování, vytlačování, termotvarování a sváření výrobků z plastu, včetně montáže a balení pro různé druhy zákazníků.

Díky finanční stabilitě společnosti, neustálým investicím do moderních technologií a odbornému růstu našich zaměstnanců se nám daří naplňovat vizi naší společnosti = dlouhodobě udržitelné partnerství s našimi obchodními partnery díky kvalitě a inovaci výrobků v kombinaci s flexibilitou poskytovaných služeb.