Centrum Domácí Péče

Centrum zdravotní péče

Domácí péče poskytuje ošetřovatelskou domácí zdravotní péči všem pacientům. Osobní přístup zkušených zdravotních sester v domácím prostředí přináší pacientům maximální komfort a rychlé zotavování.

Dialýza Beroun

beroun

Hemodialyzační středisko se nachází v budově polikliniky Medicentrum Beroun s.r.o. a úzce spolupracuje s jejími pracovišti. Pacienti tak mají v jednom místě i potřebná laboratorní vyšetření či vyšetření zobrazovacími technikami. V budově je také dostupný kompletní ambulantní provoz všech lékařských specializací.

 MojeMedicína.cz

mojemedicina

Portál MojeMedicína.cz slouží lékařům, studentům, pacientům a jejich blízkým a široké veřejnosti. Pacienti a jejich blízcí zde najdou informace o nemocech, vyšetřovacích a léčebných metodách, ale i informace z oblasti práva a sociální problematiky. Lékařům přináší informace pro praxi a vzdělávání z oblasti medicíny, psychologie a práva.

Dialýza Strahov

strahovInterní oddělení Strahov patří již mnoho let mezi přední česká nefrologická pracoviště. V současné době se zaměřuje především na léčbu chronického selhání ledvin. Rozvinutý program hemodialýzy i peritoneální dialýzy, ve spojení s dalšími odbornostmi, umožňuje pacientům nabídnout vysoce specializovanou a komplexní nefrologickou péči.

Labelaz

labelazLabelaz s.r.o. je komplexní agenturou nabízející reklamní, marketingové a mediální služby. Jsme připraveni Vám nabídnout ten nejlepší servis, naprostou spolehlivost a diskrétnost, maximální pracovní nasazení, upřímnost a odpovědný přístup.

Baxter

baxterBAXTER CZECH spol. s r.o. je jednou z dceřiných společností Baxter International Inc., která vyrábí produkty určené k léčbě terminálních stádií onemocnění ledvin nebo nevratných selhávání ledvin.

Společnost DaT

Společnost dialyzovaných a transplantovaných vznikla již v roce 1989, aby hájila zájmy občanů postižených chronickým selháním ledvin, a to jak lidí zařazených do pravidelné dialyzační léčby, tak lidí s transplantovanou ledvinou. Společnost dialyzovaných poskytuje své služby nejen svým členům, ale všem dialyzovaným, jakož i lidem po transplantaci ledvin, jater a jiných orgánů.

Medites Pharma

mefditesNosným výrobním programem firmy již od jejího vzniku v roce 1992 je produkce koncentrátů pro léčbu selhání ledvin. Již původní sortiment zahrnoval jak koncentráty pro acetátovou dialýzu, tak současně i koncentráty pro bikarbonátovou dialýzu, která byla v té době u nás v úplných začátcích.

Časopis Dialog

dialogDialog, časopis nejen pro dialyzované pacienty.
Záleží nám na kvalitě života dialyzovaných pacientů. Časopis Dialog přináší každé dva měsíce tipy nejen pacientům, ale i rodinným příslušníkům.

 Fresenius Medical Care

FME-Logo_2012_uncoated_PANTONE 286_PrintKrédem společnosti Fresenius Medical Care je …více než dialýza. Naše společnost se snaží povýšit dnes již běžně dostupnou léčbu na takovou úroveň, při které budou moci lidé s chronickým onemocněním ledvin žít kvalitní život. Více než dialýza – to je náš závazek našim pacientům a našim partnerům v oblasti zdravotnictví.

Penzion Pastviny

pastvinyPenzion Pastviny byl vybudovaný v letech 1997 – 1998 v dosahu dialyzačního střediska v Rychnově nad Kněžnou (cca 30 km) a zároveň v atraktivním prostředí údolní nádrže Pastviny.Poloha umožňuje výhled z pokojů i terasy penzionu na vodní plochu a malebnou přírodu. Bezprostřední okolí penzionu zaručuje návštěvníkům klid a soukromí, naopak přehrada a její okolí nabízí velké množství aktivit (viz Tipy na výlet).

Biomedica CS

biomedicaBIOMEDICA ČS s.r.o. patří do skupiny firem kolem společnosti Biomedica Medizinprodukte GmgH se sídlem ve Vídni. Tato skupina pokrývá trh střední a východní Evropy. Na našem trhu působíme od roku 1992 a od počátku se zaměřujeme na dovoz a distribuci speciální zdravotnické a diagnostické techniky a spotřebního materiálu pro zdravotnictví.

My Label

mylabelU nás najdete ty nejkvalitnější chovatelské potřeby a krmiva. Nacházíme se v centru Prahy na adrese Petrské náměstí 1, 110 00 Nové Město pár desítek metrů od nákupních center Palladium a Kotva.

Nízkobílkovinná dieta

Záměrem webu Nízkobílkovinná dieta je poskytnout komplexní a vysoce kvalitní informace o nutriční péči u chronického onemocnění ledvin. Součástí stránek je také odborná poradna pro pacienty, kde na dotazy pacientů odpovídají lékaři.