BBraun Prázdninové dialýzy

B. Braun Avitum = průvodce pro dialyzované pacienty na cestách

Společnost B. Braun Avitum, která je součástí nadnárodního koncernu B. Braun, poskytuje dialyzační léčbu ve 13 zemích Evropy ve více než 80 dialyzačních střediscích. V České republice a na Slovensku působí společnost od roku 1994.

Na území České republiky provozujeme 14 dialyzačních středisek a na Slovensku 10 pracovišť. Na všech dialyzačních střediscích je poskytována ambulantní nefrologická péče a léčba chronického selhání ledvin pomocí širokého spektra hemodialyzačních metod a peritoneální dialýzy.

Vybavení dialyzačních středisek

Dialyzační sály poskytují pacientům maximální komfort, jsou vybavené polohovatelnými křesly a lůžky. Během léčebné procedury mohou pacienti sledovat televizi nebo video, poslouchat rádio, k dispozici zde mají časopisy a noviny. Pro pacienty vydáváme také vlastní časopis Dialog časopis nejen pro dialyzované. Tento časopis distribuujeme zdarma a to nejen našim pacientům, ale všem zájemcům o tuto problematiku.

Standardní službou je u nás občerstvení – káva, čaj a malá svačina. Většina pracovišť se nachází v areálu nemocnic, je tedy zajištěna péče i v případě náhlého zhoršení zdravotního stavu pacienta. Všechna pracoviště přijímají i pacienty hepatitis a HIV.

Prázdninová dialýza

Všechna naše pracoviště v ČR a SR přijímají prázdninové pacienty. Zájemci o prázdninovou dialýzu mohou využít služeb Centra prázdninových dialýz, které pacientům doporučí i ubytování v blízkosti našich dialyzačních středisek. Pomoc nabízíme pacientům i při cestách do zahraničí, kdy zajišťujeme hemodialyzační léčbu po celém světě dle požadavků pacientů.

 

Kontaktní údaje

Centrum prázdninových dialýz, B. Braun Avitum s.r.o., Ing. Helena Málková/Ing. Zdeňka Buchtová, V Parku 2335/20,    148 00 Praha 4

Tel. +420-271 091 922, Fax +420-271 091 923
e-mail: prazdninovadialyza.cz@bbraun.com
www.prazdninove-dialyzy.cz